2022-07-02

Džiaugiamės sėkmingai suorganizuota ir pavykusia tradicine švente „Mindauginės Kvietiniuose 2022“, skirta Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti.

Jau nuo 14 val. prie Kvietinių bendruomenės namų pradėjo būriuotis ratuoti šventės dalyviai. Čia prasidėjo tradicinis dviračių žygis. Visų nuostabai, sulaukėme dviratininkų net iš Gargždų, jų neišgąsdino nei apsiniaukęs dangus, nei stiprus vėjas.

Nuo 14 val. prasididėjo ir Sporto šventė. Čia dalyviai rungėsi trijose rungtyse: paplūdimio tinklinio, krepšinio ir lauko stalo teniso.

Renginys buvo plačiai viešinamas, todėl susilaukė didelio populiarumo. Visą diena vyko koncertas, įvairios edukacijos vaikams ir suaugusiems, kuriuos organizavo Šauliai, kariškiai, policijos ir gaisrinės atstovai, prisijungė ir Kvietinių biblioteka, o Bendruomenės palapinėje veikė veidukų piešimo paslauga bei milžiniškų  muilo burbulų pūtimas.

Kiekvienas atvykęs į šventę galėjo įsiamžinti didžiuliame Karūnos formos soste, pasiklausyti gyvos muzikos, pašokti, pasižmonėti.

 Gyventojai prisijungė prie šventės ne tik kaip dalyviai, bet aktyviai dalyvavo pasiruošime: buvo organizuojamas gražiausių sodybų rinkimo konkursas, metų žmogaus nominacijos, metų bendruomenės naujakurių nominacijos. Šis renginys paįvairino ne tik kaimo gyventojų kultūrinį gyvenimą,  skatino vieningumą, skatino puoselėti savo gyvenvietės  grožį, tvarką, kaimyniškumą, pilietinį aktyvumą ir patriotizmą, bet buvo puiki šventė viso rajono žmonėms.

Nesitikėjome, kad šiais metais sulauksime tokio gausaus šventės dalyvių skaičiaus, tiek žmonių Kvietiniai nėra matę.

Vakaro programoje pasirodė grupė Mix, Medžiotojų trio, Husarai, o šventę kulminavo linksmas ir nuoširdus Katažinos koncertas.