Vaikų ir jaunimo laisvalaikio užimtumo organizavimas Kvietiniuose

Lapkričio 11-13 dienomis organizavome mokyklinio amžiaus vaikams ir jaunimui smagius renginius Kvietiniuose. Kasdien dalyvių laukė puikūs užsiėmimai, edukacijos ir užkandžiai. Edukacijas pravedė: Go Crazy edukatorių komanda, J. Lankučio biblioteka Kvietinių filialas, GKC Kvietinių kultūros skyrius.

Vaikai pasigamino ženkliukus, vyko 3D edukacijos, Go Crazy komandos užsiėmimai (Nasa/Mokslininkas). Žaidimai viduje ir lauke.
Susirinko tikrai gausus būrys vaikų, galbūt būsimų chemikų ar fizikų. Tokios pamokos vaikams labai patiko, emocijos sklido per kraštus…
O renginio pabaigoje vaikai stebėjo tikrą sprogimą ir leido savo pasigamintas raketas į dangų .🧨

Vaikai ir jaunimas smagiai ir produktyviai leido laiką (gaila, kad renginį teko perkelti dėl Vyriausybės sprendimo, atostogų metu, lapkričio 3-6 dienomis neorganizuoti jokių užsiėmimų ir veiklų vaikams) per aktyvius užsiėmimus, edukacija viduje ir lauke, bendravo, socializavosi, susipažino, o paskutinę programos dieną, lapkričio 13 d., pakvietėme visus į šeimų turnyrą, kuriame vaikai galėjo pademonstruoti savo gebėjimus žaidimų srityje ir parungtyniauti su savo tėvais, taip pat buvo lauko stalo teniso turnyras tarp šeimų. Tam buvo numatyti prizai – suvenyrai. Puiku, kad turėjome suplanavę maitinimą, nes vaikai atvykdavo tiesiai po pamokų, išalkę, o šeštadienį veiklos vyko nuo ryto iki vakaro, maitinimas burgeriais labai visiems patiko ir buvo patogus.

Toks projektas niekada nebuvo vykdomas.  Vaikai, tėvai, seneliai buvo sužavėti, pavyko sudominti ir atitraukti nuo kompiuterių būrį mokyklinio amžiaus vaikų, paauglių ir surasti bendrų pomėgių, susipažinti, pabendrauti, parungtyniauti, aktyviai pajudėti įvairaus amžiaus ir socialinės padėties vaikams.

Renginys finansuojamas pagal SADM projektą.