2021-09-14

Įgyvendintas projektas.

Kvietinių bendruomenė sėkmingai įgyvendino projektą „Sveikos gyvensenos puoselėjimas Kvietiniuose per lauko stalo teniso užsiėmimus.

Kasmet bendruomenės jėgomis yra organizuojami įvairūs kultūriniai, sporto ir edukaciniai renginiai. Šalia bendruomenės namų yra didelė aikštė, kuri pritaikyta sporto ir laisvalaikio leidimui. Bendruomenės valdybos nariams kilo idėja šalia bendruomenės namų pastatyti lauko teniso stalą, kad ši laisvalaikio ir sporto erdvė būtų dar labiau įveiklinta.

Bendruomenės pirmininko Gedimino Girgždžio iniciatyva buvo parašytas projektas, kuris laimėjo ir valdybos narių pagalba – sėkmingai įgyvendintas. Šiuo metu kiekvienas kvietiniškis gali džiaugtis šio projekto vaisiais.  Lauko teniso stalas yra atsparus aplinkos poveikiui, o esant palankiam orui čia sportuoja tiek vaikai, tiek jaunimas, tiek vyresnio amžiaus žmonės. Tenisas – puikus laisvalaikio leidimas ir sportas. Tai puikus sveikos gyvensenos puoselėjimas atvirame ore. Tai puikus laisvalaikio leidimas mokyklinio amžiaus vaikams, kuris skatins atitrūkti nuo kompiuterių ekranų ir tiesins jų palinkusius stuburus.

Ši veikla bus sėkmingai pritaikoma ir ateityje – įvairių švenčių metu bus galima organizuoti varžybas ar turnyrus.